Logo agencji marketingowej tworzenie stron www

W czym pomaga strona internetowa w firmie ?

Na stronie możesz opisać usługi które wykonujesz bądź produkty którymi handlujesz. Potencjalni klienci mogą dowiedzieć się czym zajmuje się twoja firma. W dzisiejszych czasach szukamy informacji w internecie dlatego firma na której temat nie ma żadnych informacji ma małe szanse na powodzenie w pozyskiwaniu nowych klientów.

Co to jest domena ?

Domena jest adresem internetowy i identyfikatorem twojej strony w internecie Nasz adres internetowy i nazwa naszej domeny to www.stronadlafirm.pl. Nazwa domeny to nic innego jak czytelne hasło które kojarzymy z daną firmą. 

Co to jest hosting ?


Strony internetowe można przeglądać od rana do wieczora. Gdyby hosting został wyłączony na noc, nikt nie mógłby takiej strony zobaczyć. Dlatego właśnie wynajmujemy miejsce zwane hostingiem, które pracuje przez całą dobę, i daje dostęp do twojej strony internetowej. 

Co to jest panel CMS?


Panel CMS jest to system do zarządzania treścią na stronie. To coś w rodzaju programu komputerowego dzięki któremu w łatwy sposób możesz wprowadzić zmiany na stronę bez konieczności kodowania i wykonywania skomplikowanych operacji. Z naszym panelem CMS poradzi sobie każdy użytkownik internetowy ponieważ wszystkie elementy na stronie można edytować za pomocą przesuń i upuść.

Co to jest certyfikat SSL?

Są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

strony internetowe www
tworzenie strony internetowej dla firmy
strony internetowe hosting
strona internetowa z certyfikatem ssl
cms dopasowany do strony internetowej

® Copyright 2019 stronadlafirm.pl

T

W

O

R

Z

E

N

I

E

S

T

R

O

N

I

N

T

E

R

N

E

R

N

E

N

E

T

O

W

Y

C

H