W czym pomaga strona internetowa w firmie ?

Na stronie możesz opisać usługi które, wykonujesz bądź produkty którymi handlujesz. Potencjalni klienci mogą dowiedzieć się, czym zajmuje się twoja firma. W dzisiejszych czasach szukamy informacji w internecie, dlatego firma ,na której temat nie ma żadnych informacji ma małe szanse na powodzenie w pozyskiwaniu nowych klientów.

Co to jest domena ?

Do tworzenia stron internetowych potrzebna jest domena która jest adresem internetowym i identyfikatorem twojej strony w internecie Nasz adres internetowy i nazwa naszej domeny to www.stronadlafirm.pl. Nazwa domeny to indywidualny adres który jest przypisany do twojej strony internetowej.

Co to jest hosting ?


Strony internetowe można przeglądać od rana do wieczora. Gdyby hosting został wyłączony , nikt nie mógłby takiej strony zobaczyć. Serwery pracują całą dobę 7 dni w tygodniu. Dlatego właśnie miejsce zwane hostingiem, które pracuje przez całą dobę, i daje dostęp do twojej strony internetowej dla wszystkich użytkowników. 

Co to jest panel CMS?


Panel CMS jest to system do zarządzania treścią na stronie. To coś w rodzaju programu komputerowego dzięki któremu w łatwy sposób możesz wprowadzić zmiany na stronę bez konieczności kodowania i wykonywania skomplikowanych operacji. Z naszym panelem CMS poradzi sobie każdy użytkownik internetowy ponieważ wszystkie elementy na stronie można edytować za pomocą przesuń i upuść.

Co to jest certyfikat SSL?

Są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

tworzenie stron internetowych trójmiasto i warszawa
tworzenie stron internetowych dla firm trójmiasto
strony internetowe hosting
strona internetowa z certyfikatem ssl
cms dopasowany do strony internetowej

® Copyright 2019 stronadlafirm.pl

T

W

O

R

Z

E

N

I

E

S

T

R

O

N

Co to jest wersja responsywna strony internetowej ?

Responsywna strona internetowa pozwala dotrzeć ci do klientów, którzy serfują po internecie używając smartphone albo tablet. Jeżeli twoja strona posiada wersję responsywną automatycznie dopasowuje się ona do ekranu, tak aby wszystkie treści wyświetlały się prawidłowo. 

strona internetowa z certyfikatem ssl
Logo agencji marketingowej tworzenie stron internetowych