Logo agencji marketingowej tworzenie stron internetowych

Warunki
Strony przygotowywane przez nas nie wymagają opłaty wstępnej dlatego płacą państwo za zrealizowany projekt według ustalonej wspólnie kwoty za wykonanie projektu. Akceptacją projektu dla nas jest wspólne dogadanie się i porozumienie w tej kwestii dlatego ponad wszystko stawiamy dobro naszych klientów i staramy się spełnić w 100% ich oczekiwania. Akceptacja projektu strony jest jednoznaczna z podesłaniem nam danych do faktury oraz wykonania przelewu za wykonaną usługę. Przystępując do współpracy akceptują państwo również poniższe wymogi i obowiązki. Na każdą stronę internetową dajemy 12 miesięcy poprawnego funkcjonowania oraz hostingu który zapewniamy dla klientów. Hosting jest bez limitu pojemnościowego. Dlatego klient może przesyłać dowolną ilość danych, oraz rozbudować stronę o dowolną ilość podstron. Pomoc przy obsłudze strony jest bezpłatna i informacje można uzyskać pisząc na maila biuro@stronadlafirm.pl .Dodatkowe funkcje i rozbudowania strony po realizacji są dodatkowo płatne i ustalane indywidualnie w zależności od ilości poświęconych prac.

 

Hosting
Hosting na stronę internetową jest płatny raz do roku i wynosi 169 zł.W pierwszym roku jest on wliczony w cenę wykonania strony internetowej. W przypadku nie przedłużenia hostingu po pierwszych 12 miesiącach w terminie od daty wystawienia faktury za stronę internetową. Strona zostanie zawieszona na 30 dni i przestanie być udostępniana w sieci, przywrócenie jej po okresie spóźnionionej płatności wynosi dodatkowe 99 zł.

 

SSL
Strony są zabezpieczane certyfikatem SSL na 12 miesięcy koszt odnowienia certyfikatu SSL to 69 zł na rok.

 

CMS
Strony wykonywane na naszym CMS nie mają możliwości przeniesienia panelu CMS na zewnętrzne serwery ponieważ dostawca oprogramowania nie przewiduje takiej opcji dla klientów i jakiekolwiek kopiowanie CMS jest zabronione. Klient który nie opłacił hostingu w terminie traci możliwość korzystania z panelu CMS. 

 

Eksport Strony
Możemy wyeksportować same pliki treści strony bez panelu CMS, aktualizowane w dniu którym klient złoży dyspozycję opuszczenia hostingu. Koszt takiej usługi wynosi 399 zł. Opuszczając hosting klient traci możliwość korzystania z CMS oraz gwarancji na stronę internetową. Otrzymuje pliki strony internetowej do wgrania na swój hosting.

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za treści niezgodne z prawem zamieszczane przez klientów po publikacji strony internetowej.
 

Regulamin świadczenia usług wykonywania strony internetowej