Logo agencji marketingowej tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych 

 

Od czego zacząć przy zlecaniu projektowania strony internetowej ?

 

Aby zlecić projektowanie strony internetowej, należy przygotować takie informacje jak:

 

  • Dane kontaktowe do firmy
  • Treści jakie mają być zamieszczone na stronie
  • Przemyśleć kolorystykę strony
  • Oraz jakie funkcje ma spełniać strona internetowa

 

Aby zacząć projektowanie strony internetowej, przygotuj listę wszystkich niezbędnych informacji dla twojej nowej strony internetowej oraz przemyśl na jakich klientów chcesz się nastawić.


Rodzaje klientów:

 

Klient indywidualny

Klient firmowy

 

Projektowanie strony internetowej dla klienta indywidualnego.

 

Aby projekt strony internetowej zaciekawił klienta indywidualnego, należy nastawić się na szybko podane informacje w projekcie strony internetowej. Przeciętny indywidualny użytkownik internetu wchodząc na twoją stronę sprawdza jej przejrzystość oraz czy jest w stanie znaleźć na niej odpowiednie informacje. Jak przyciągnąć takiego klienta aby zwrócił uwagę na projekt strony internetowej ? 

Na pewno pomoce będą animacje, dopasowany design oraz projekt strony internetowej w wersji mobilnej na tablety oraz komputery stacjonarne.

Odpowiednia kolorystyka projektu strony internetowej nie może odstraszać, informacje musza być zwięzłe i szybkie do przekazania.

 

Projektowanie strony internetowej dla klienta firmowego.

 

Klient firmowy wymaga od strony internetowej która odwiedza profesjonalizmu i wielu informacji. Projektowanie stron internetowych dla takiego typu klientów

wymaga większej uwagi i rozmieszczania jak najbardziej ważnych informacji wyżej oraz mniej ważnych niżej. Dzięki temu klient biznesowy odnajdzie nagłówek w projekcie strony internetowej który mu odpowiada. Projektowanie strony internetowej która przyciągnie klienta firmowego jest dużo cięższym zadaniem dlatego najlepiej wykorzystać do tego CMS który będzie pozwalał na szybkie aktualizowanie treści na stronie. Klient który zostanie pozyskany będzie miał wtedy możliwość zdobycia zawsze świeżych i aktualnych informacji.

 

Jak powinno wyglądać projektowanie stron internetowych ?


Projektowanie storn internetowych powinno odbywać się w jak najszybszym czasie, ponieważ czym szybciej uzyskasz wstępny projekt strony internetowej tym szybciej będziesz mógł zająć się pozycjonowaniem własnej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Szybciej pozyskasz pierwszych klientów którzy odwiedzą twoją stronę internetową oraz nawiążesz współprace. Projektowanie stron internetowych powinno zajmować około 7 do 10 dni roboczych. Cennik projektowania stron internetowych jest zależny od firmy której zlecasz projektowanie, w naszej Agencji ceny zaczynają się od 369 zł do około 4500 zł . Jesteśmy agencją która robi tanie strony internetowe, które spełniają standardy dzisiejszych czasów oraz są proste w obsłudze dla klientów którzy wcześniej nie mieli styczności z prowadzeniem własnej strony internetowej.

 

Projektowanie stron internetowych trójmiasto, warszawa, kraków, katowice, poznań, gdańsk

 

więcej na Projektowanie stron internetowych

 

Projektowanie stron internetowych

02 sierpnia 2019
projektowanie stron internetowych trójmiasto warszawa łodź