Logo agencji marketingowej tworzenie stron internetowych

698-522-272

biuro@stronadlafirm.pl

Twój e-mail:
Twój numer kontaktowy:
Treść wiadomości:
Ilość zakładek/podstron
Załącz pliki:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz wyceny stron internetowych

® Copyright 2019 stronadlafirm.pl

RODO

Skorzystanie z powyższego formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu, w celu otrzymania informacji o ofercie SF PAWEŁ OLCZYK

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że administratorem przekazanych danych osobowych przekazanych w celu otrzymania informacji o ofercie jest SF PAWEŁ OLCZYK z siedzibą w GDAŃSKU, przy KOŁOBRZESKIEJ 69A/7 80-396 GDAŃSK. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania powyższego celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek otrzymania informacji o ofercie. Niepodanie tych danych uniemożliwi przekazanie powyższych informacji.

Oddzwonimy z wstępna wyceną strony internetowej.

Wycena strony jest darmowa.